Jakub Majchrzak SJ
Ekipa Północna

Urodziłem się w pięknej Wielkopolsce, w 1992r.

Trochę mi zeszło na różnych frontach zanim wstąpiłem do Towarzystwa Jezusowego w 2019 roku.

Przed przekroczeniem drzwi wejściowych nowicjatu, studiowałem biologię stosowaną w Poznaniu. Stąd mam magistra z biologii ale, co ważniejsze, stąd mam również zainteresowanie wszystkim co się rusza, żyje i daje radę w tym złożonym i skomplikowanym ekosystemie, zwanym światem. Moją ulubioną grupą zwierząt są ptaki, acz wszystkie inne też szanuje ;).

W byciu jezuitą najbardziej fascynuje mnie ta niesamowita historia z Jezusem, która dzieje się w moim życiu, i którą mogę obserwować w życiu ludzi, którym towarzysze w trakcie rekolekcji.
Dochodzę do wniosku, że Jezus jest niesamowicie kreatywny w różnych sposobach spotykania się z nami.