zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 30.01.2024-03.02.2024 - Gliwice (CKID-THEOTOKOS), Dom Rekolekcyjny; ul. Kopernika 63a 44-117 Gliwice

Uwaga: wyjątkowo jest to drugi stopień "skondensowany" trwa tyle samo dni co pierwszy, ale oczywiście modlimy się treściami drugiego stopnia. 

Dojazd: PKP lub PKS do Gliwic. Dalej komunikacją miejską lub ok. 3 km na piechotę (+/- 35 min.)

Kopernika 63a

Ogólnie transportem miejskim trzeba się kierować w kierunku Łabędy Huta i wysiąść na os.Kopernika.

Zapraszam Cię do spojrzenia na stronę http://gop.jakdojade.pl/

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od godz. 16:30. Następny punkt to kolacja o godz. 18.00. Proszę bądź na miejscu w miarę możliwości punktualnie, aby spokojnie rozpocząć ten czas. Przewidywany czas zakończenia rekolekcji w ostatnim dniu to godz. 12:30

Koszt rekolekcji to 350 zł 

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni! Jeśli nie stać Cię - nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - zapłacisz tyle ile możesz!
Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów.

Rekolekcje prowadzi ekipa południowa
tel.: 573 261 443 ; [email protected]

 

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 10 plus 5 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe