1° ekipa Północna: 01-05.09.2021 - Poznań, ul. Sióstr Misjonarek 10

Dojazd: Informacje na stronie Domu Rekolekcyjnego

Ważne godziny:

• rozpoczynamy zakwaterowaniem w godzinach 16.00 - 17.30
  • kończymy obiadem o 12.30 w dzień wyjazdu.

Koszt organizacji rekolekcji to 390 zł (dla informacji - samo wyżywienie i mieszkanie to 360 zł za osobę). Masz 3 możliwości:

1. Możesz pokryć całą kwotę.

2. Jeśli Cię nie stać, nie obawiaj się! To nie może być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - ofiarujesz tyle ile możesz!

3. Jeśli chcesz ofiarować więcej niż 390 zł będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na organizacje rekolekcji.

Szkoła Kontaktu z Bogiem
to rekolekcje dla osób w wieku od 16 do 26 lat!

Rekolekcje prowadzi ekipa północna
tel.: 504 254 887 ; [email protected]