zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Północna: 30.04.2019-05.05.2019 - Płock, Młodzieżowe Centrum Edukacyjno - Wychowawcze STUDNIA ul. Górna 1A, 09-402 Płock

 Dojazd: Należy dojechać pociągiem lub autobusem do miejscowości Płock. Następnie można wybrać opcję pójścia na pieszo (zajmuję to 30 minut) albo dojechać komunikacją miejską. 

 

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w godzinach 16.00 - 17.30, a kończymy obiadem o 12.30 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji to 300 zł 

Rekolekcje w milczeniu nie są dla nas formą zarobku, dlatego płacisz tyle ile możesz.

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni! Jeśli nie stać Cię - nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - zapłacisz tyle ile możesz!
Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów

Rekolekcje prowadzi ekipa północna - [email protected] tel.:505 895 361

 

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 8 plus 1 =





Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe