zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 16-20.04.2019 - Kalisz, ul. Stawiszyńska 2; 62-800 Kalisz

Dojazd do DFD z dworca PKP lub PKS w KALISZU

Wsiadamy do autobusu komunikacji miejskiej (S1, 2, 3, 12, 15, 18, 19) na przystanku przy ul. Górnośląskiej (obok galerii AMBER). Po ok. 12 minutach jazdy wysiadamy na placu Jana Pawła II. Dalej idziemy pieszo (2-3 min.) – w kierunku, w którym odjedzie autobus – aż do skrzyżowania, za którym już będzie widoczne Sanktuarium Serca Jezusa Miłosiernego. Po przejściu skrzyżowania idziemy ul. Stawiszyńską, wzdłuż kościoła, następnie skręcamy w lewo (tam gdzie kończy się mur okalający Sanktuarium). Z tego miejsca już zobaczymy wejście do budynku klasztornego. Dojście na piechotę: ok 45 min.

MAPKA

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. O godz. 18:00 jest kolacja; o 19:30 jest Eucharystia. Kończymy ok. 10:30 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: 220 zł (istnieje możliwość dofinansowania).

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 10 plus 2 =

Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe