1° ekipa Południowa: 22-26.07.2018 - Hosziv - Ukraina, Hosziv
Hosziv (kolo Stryja) Jest to piękna miejscowość około 100 km na południe od Lwowa.
Dokładnie: ul. Y. Lesiva 52, ws. Hoszuw 77520, pow. Dolynski, woj. Iwano-Frankiwskie

DOJAZD: Autobus - Warszawa - Dolyna przez Hosziw. Warszawa - Dolyna zapytać o przestanek Hosziw, a potem już dalej dobrze jest pytać ludzi. Z przystanku do sióstr jest około 20 minut piechotą.
W Hoszowie jest ogromne, bardzo znane sanktuarium ojców Bazylianów nazywane ,,Jasna Góra''. Klasztor sióstr /Presviatoi Rodyny/ jest położony niżej. Bazylianie na górze, a siostry na dole.
Pociąg: Z Warszawy lub Krakowa do Lwowa a później lokalnym transportem
Pamiętamy o PASZPORTACH !!!

Rekolekcje będą przeprowadzone w Klasztorze Zgromadzenia Sióstr Przenajświętszej Rodziny - bardzo DOBRE warunki.

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od godz. 16:30. Następny punkt to kolacja o godz. 18.00. Proszę bądź na miejscu w miarę możliwości punktualnie, aby spokojnie rozpocząć ten czas. Przewidywany czas zakończenia rekolekcji w ostatnim dniu to godz. 12:30.

Koszt rekolekcji: 1000 Hrn