1° ekipa Południowa: 24-28.06.2018 - Czechowice - Dziedzice, oo. Jezuici, Dom Rekolekcyjny św. Józefa, ul. Andrzeja Boboli 1

Dojazd: Wyszedłszy z pociągu przy wyjściu z dworca należy skręcić w prawo i iść (ul. Kolejową) równolegle do torów, aż dojdzie się, po ok. 900 m, do skrzyżowania w lewo zaczynającego ulicę Sobieskiego, którą się idzie aż do kościoła. Dom rekolekcyjny znajduje się za kościołem. Jeżeli przyjechało się PKS-em, należy dojść do dworca PKP ?  czyli naprzeciw i dalej jak podano wyżej.

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00, o 19:30 mamy Eucharystię, o 20:30 rozpoczynamy milczenie!

Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 13.00.

Koszt rekolekcji: 200 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)