zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Północna: 26-30.07.2017 - Gdynia Oksywie, Dom Sióstr Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP Wielkopolskich ul. Arenda Dickmana 13, 81-109 Gdynia

 

Dojazd: Należy dojechać pociągiem do stacji Gdynia Główna. Następnie pieszo przejść na przystanek Gdynia Dworzec Gł. PKP - Hala 04 i wsiąść w autobus 150 jadący w kierunku Oksywie Godebskiego albo 152 jadący w kierunku Oksywie Dickmana. Oba autobusy zatrzymują się po nieco więcej niż 20 minutach jazdy na przystanku Oksywie Górne, na którym należy wysiąść. Potem wystarczy przejść pieszo ok. 200 m do Domu Sióstr(ul. Dickmana 13), gdzie będą się odbywały rekolekcje.

 

 

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w godzinach 16.00 - 17.30, a kończymy obiadem o 12.30 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji:

Rekolekcje w milczeniu nie są dla nas formą zarobku, dlatego płacisz tyle ile możesz.
Chcesz wiedzieć ile nas to kosztuje?
200 zł - 4 doby noclegowe wraz z wyżywieniem (koszty są uzależnione od stawek ośrodka, w którym organizujemy rekolekcje)
40 zł - koszty dojazdu i mieszkania twojego opiekuna duchowego
10 zł - koszty druku materiałów i utrzymania zaplecza technicznego
Razem - 250 zł

Jeśli możesz pokryć całą kwotę będziemy wdzięczni! Jeśli nie stać Cię - nie może to być przeszkodą w udziale w rekolekcjach - zapłacisz tyle ile możesz!
Jeśli chcesz zapłacić więcej będziemy bardzo wdzięczni i w całości wykorzystamy te pieniądze na pokrycie kosztów osób, które nie są w stanie pokryć całych kosztów. Dziękujemy! 

 

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 3 plus 5 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe