zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 07-12.08.2017 - Czerna k. Krzeszowic, Czerna 196; Krzeszowice

Dojazd: PKP, PKS lub MPK (nr.278) z Krakowa do Krzeszowic. Dalej lokalnymi busami do Czernej. Można wysiąść na przystanku Czerna - Klasztor i podejść na piechotę ok. 200 m. Dalej trzeba przejść przez posiadłość Domu Zakonnego Karmelitów Bosych kierując się na wschód wzdłuż muru po jakiś 500, po lewej stronie znajdować się będzie Dom Rekolekcyjny ss. Karmelitanek. Można też podjechać trochę dalej i wysiąść przed mostkiem po prawej stronie drogi. Następnie trzeba przejść przez mostek i podejść w górę jakieś 100 m. Dom Rekolekcyjny ss. Karmelitanek będzie po prawej stronie.

Mapka - Czerna Karmelitanki

Ważne godziny:  Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00. Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 12:30.

Koszt rekolekcji: 240 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

 

Dane

Pytania

Tak Nie
Zabezpieczenie antySPAM. Proszę podać wynik 1 plus 7 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła Kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe