zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

2° ekipa Południowa: 21-26.08.2017 - CIĘŻKOWICE, Dom Rekolekcyjny, ul. Rekolekcyjna 13

Dojazd: PKP lub PKS z Krakowa, Tarnowa lub Gorlic. Od stacji PKP należy iść w lewo, wzdłuż drogi, w kierunku mostu na rzece Białej. Za mostem skręcić w lewo, w ul. 3 maja. Dochodzimy do Rynku z Ratuszem. Od tego momentu droga pokrywa się z tą od przystanku PKS. Od Rynku ul. Tysiąclecia (koło księgarni) prowadzi do Domu Rekolekcyjnego (ok. 1 km). Należy skręcić w prawo przed kapliczką w ul. Rekolekcyjna, przy której jest cel naszej podróży (ok. 100 m).

Mapka - Dom Rekolekcyjny

Ważne godziny:  Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00. Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 12:30.

Koszt rekolekcji: 240 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

Dane

Pytania

Zabezpieczenie antySPAM Proszę podać wynik 1 plus 10 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą. Zapewniamy, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w tym sensie oraz wyłącznie dla jak największej owocności odbywanych rekolekcji.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji, gdy nie wiadomo, czy one dobrze idą. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe