zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 08-12.08.2017 - Czerna k. Krzeszowic, Czerna 196; Krzeszowice

Dojazd: PKP, PKS lub MPK (nr.278) z Krakowa do Krzeszowic. Dalej lokalnymi busami do Czernej. Można wysiąść na przystanku Czerna - Klasztor i podejść na piechotę ok. 200 m. Dalej trzeba przejść przez posiadłość Domu Zakonnego Karmelitów Bosych kierując się na wschód wzdłuż muru, po jakiś 500, po lewej stronie znajdować się będzie Dom Rekolekcyjny ss. Karmelitanek. Można też podjechać trochę dalej i wysiąść przed mostkiem po prawej stronie drogi. Następnie trzeba przejść przez mostek i podejść w górę jakieś 100 m. Dom Rekolekcyjny ss. Karmelitanek będzie po prawej stronie.

Mapka - Czerna Karmelitanki

Ważne godziny:  Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia kolacją o godz. 18.00. Zakwaterowanie rozpoczynamy od 16:30. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 12:30.

Koszt rekolekcji: 190 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

 

Dane

Pytania

Zabezpieczenie antySPAM Proszę podać wynik 8 plus 10 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą. Zapewniamy, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w tym sensie oraz wyłącznie dla jak największej owocności odbywanych rekolekcji.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji, gdy nie wiadomo, czy one dobrze idą. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe