zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 26-30.06.2017 - Czechowice - Dziedzice, Al. św. Andrzeja Boboli 1

Dojazd: Wyszedłszy z pociągu przy wyjściu z dworca należy skręcić w prawo i iść (ul. Kolejową) równolegle do torów, aż dojdzie się, po ok. 900 m, do skrzyżowania w lewo zaczynającego ulicę Sobieskiego, którą się idzie aż do kościoła. Dom rekolekcyjny znajduje się za kościołem. Jeżeli przyjechało się PKS-em, należy dojść do dworca PKP ?  czyli naprzeciw i dalej jak podano wyżej. Ogólnie kieruj się na ,,Klasztor''

Mapka miejsca

Ważne godziny: Rekolekcje rozpoczniemy pierwszego dnia zakwaterowaniem od 16:30, następnie mamy kolację o godz. 18.00, o 19:30 jest Eucharystia. Rekolekcje zakończymy ostatniego dnia obiadem około godz. 12.30.

Koszt rekolekcji: 190 zł (Napisz do nas, jeśli potrzebujesz dofinansowania.)

Dane

Pytania

Zabezpieczenie antySPAM Proszę podać wynik 2 plus 9 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą. Zapewniamy, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w tym sensie oraz wyłącznie dla jak największej owocności odbywanych rekolekcji.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji, gdy nie wiadomo, czy one dobrze idą. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe