zapisz się teraz

Zapisy na rekolekcje


Szkoła Kontaktu z Bogiem to rekolekcje oparte na medytacji ignacjańskiej. Ta metoda pochodzi z tradycji chrześcijańskiej.

W trakcie tych rekolekcji w milczeniu modlimy się poprzez rozważanie tekstów Pisma świętego.

1° ekipa Południowa: 05-09.04.2017 - UK, Walia, Llandudno , Loreto Convent, Abbey Rd, Llandudno LL30 2EL, UK

Dojazd: Loreto Convent miejscowość w północnej części Walii. Pociągi dojeżdżają do stacji Llandudno z wszystkich większych miast (Londyn, Manchester, itd.). Dalej można wziąć Taxi (ok. 7 - 8 £) lub dojść pieszo; ok. 15 min. 

Więcej informacji: http://www.loretocentre.org.uk/how-to-find-us/

oraz Mapka

Ważne godziny: Rozpoczynamy zakwaterowaniem w dzień przyjazdu od 16:30. O godz. 18:00 jest kolacja; o 19:30 jest Eucharystia. Kończymy obiadem ok 12:00 w dzień wyjazdu.

Koszt rekolekcji: 240 £ (4 dni noclegowe i 3 posiłki dziennie).

Dane

Pytania

Zabezpieczenie antySPAM Proszę podać wynik 8 plus 0 =Uwaga! Z przesłanych informacji skorzysta wyłącznie ekipa rekolekcji Szkoły Kontaktu z Bogiem wraz z przydzieloną osobą towarzyszącą. Zapewniamy, że przetwarzanie danych osobowych odbywa się jedynie w tym sensie oraz wyłącznie dla jak największej owocności odbywanych rekolekcji.

* Rozmowy z osobą towarzyszącą są elementem rekolekcji. Osoba towarzysząca służy dobrą radą w trakcie rekolekcji, gdy nie wiadomo, czy one dobrze idą. Kiedy wypowiadamy przed kimś to, co przeżywamy na modlitwie, możemy lepiej usłyszeć samych siebie. Osobą towarzyszącą w rekolekcjach jest zazwyczaj jeden z jezuitów prowadzących rekolekcje. 


© Copyright Szkoła kontaktu z Bogiem - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt: SkyCMS Virtual Services - Strony Internetowe